Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Radłówka – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Dolnym Śląsku

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

65 000 zł11 700 m² 5,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,17 ha w świetnej cenie (cena do negocjacji) położona w malowniczej miejscowości Radłówka. Działka oznaczona w mpzp jako 4r - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana Wrzeszczyn

Wrzeszczyn(Radłówka + 22 km)

181 440 zł1 512 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działki budowlane, budowlano - rolne z daleka od miejskiego zgiełku w miejscowości Wrzeszczyn. Działki w planie zagospodarowania oznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tomaszów Bolesławiecki

Tomaszów Bolesławiecki(Radłówka + 19 km)

149 000 zł1 503 m² 99,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow.1 503 m na sprzedaż, Tomaszów Bolesławiecki. 149 000 zł do negocjacji. Twój dom nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę o powierzchni 1503.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Giebułtówek

Giebułtówek(Radłówka + 23 km)

230 000 zł2 800 m² 82,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 2800m2 położoną u stóp Gór Izerskich - w miejscowości Giebułtówek (blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grudza

Grudza(Radłówka + 20 km)

180 000 zł1 577 m² 114,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Izerach Przedstawiam do sprzedaży działkę budowlaną we wsi Grudza z pięknym widokiem na pasmo Karkonoszy. Sielskie klimaty, luźna zabudowa i spokój to atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Żeliszów

Żeliszów(Radłówka + 11 km)

346 990 zł4 957 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu lub prężnej inwestycji? Mamy coś specjalnego! Na sprzedaż duża działka o powierzchni 4957 m , położona w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Klecza

Klecza(Radłówka + 15 km)

188 000 zł3 100 m² 60,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy Państwu działkę rolną z bajeczną panoramą Pogórza Kaczawskiego. Położna we wsi Klecza - gmina Wleń, powiat lwówecki. Powierzchnia 3100 m2. Brak planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Świecie

Świecie(Radłówka + 24 km)

98 000 zł1 108 m² 88,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy wyjątkową działkę, położoną z dala od miejskiego zgiełku i ruchliwych arterii, zapewniającym spokój i prywatność. Usytuowana przy asfaltowej drodze, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Nowa Wieś

Nowa Wieś(Radłówka + 19 km)

50 000 zł10 800 m² 4,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości get-house oferuje działkę rolną o powierzchni 10800 m2 usytuowaną w Nowej Wsi. Nieruchomość położona jest w odległości 9 km od Bolesławca, a na jej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Pielgrzymka

Pielgrzymka(Radłówka + 18 km)

836 000 zł8 800 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę o pow. 88ar w miejscowości Pielgrzymka, pow. Złotoryja. Teren graniczy bezpośrednio z nowo otwartym supermarketem, przy drodze wojewódzkiej. Działka w studium.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Złotniki Lubańskie

Złotniki Lubańskie(Radłówka + 19 km)

99 000 zł825 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do zaoferowania Państwu działka budowlana położona w urokliwej miejscowości Złotniki Lubańskie, gmina Leśna nieopodal Świeradowa Zdrój Działka o pow. 825 m2 Dojazd do działki jest drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Radłówka

Radłówka,dolnośląskie

25 000 zł1 112 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1112 m w miejscowości Radłówka. W tej samej lokalizacji mamy do zaproponowania działkę budowlaną o powierzchni 1379.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij